Стабілізатор напруги DIA-N SN-1000-m 1000 Вт
DIA-N SN-1000-m 1000 Вт
Тип:релейний
Потужність:активна 1000 Вт
Вхідна напруга:120-285 В
Точність на виході (±):6 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги DIA-N SN-1000-m:
- Номінальні вхідні напруги — 140-280 В
Модификації DIA-N SN-1000-m
Ціни на DIA-N SN-1000-m |
---|---|---|---|---|
DIA-N SN-300-m 300 Вт | від 2 300 грн. | 6 пропозицій | ||
DIA-N SN-600-m 600 Вт | від 2 750 грн. | 6 пропозицій | ||
DIA-N SN-1000-m 1000 Вт | від 3 300 грн. | 1 пропозиція | ||
DIA-N SN-3000-m 3000 Вт | від 4 350 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →