Кондиціонер Cooper&Hunter Cozy GWH18MC-K3DNA5B/I 53 м²
Cooper&Hunter Cozy GWH18MC-K3DNA5B/I 53 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Cozy GWH18MC-K3DNA5B/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Cozy GWH18MC-K3DNA5B/I 53 м²
Внутрішній блок Cooper&Hunter Cozy CHML-IW18CNK | 6 549 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Cozy CHML-IW18CNK | 6 549 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter GWH18MC-K3DNA5B/I инвертор | 7 877 грн. |
Внутрішній блок мульти спліт-системи настінного типу Cooper&Hunter GWH(18) | 7 640 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter GWH(18)MC-K3DNA5B/I инвертор | 7 637 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Cozy GWH18MC-K3DNA5B/I
Ціни на Cooper&Hunter Cozy GWH18MC-K3DNA5B/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Cozy GWH09MA-K3DNA5B/I 26 м² | від 6 227 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Cozy GWH12MB-K3DNA5B/I 34 м² | від 7 017 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Cozy GWH18MC-K3DNA5B/I 53 м² | від 6 549 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →