Електрокамін Dimplex Cassette 750
Dimplex Cassette 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dimplex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dimplex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dimplex Cassette 750
Усі ціни 8 →Dimplex Dimplex Cassette 750 (с дровами) | 102 900 грн. |
Електрокамін Dimplex Cassette 750 (з дровами) зі звуком CAS750SS | 102 900 грн. |
Електрокамін Dimplex Cassette 750 P SS зі звуком (підключення води, з дров | 102 900 грн. |
Електрокамін Dimplex Cassette 750 Multicolor R SS зі звуком (без підключен | 102 480 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →