Приціл Konus KonusPro 3X-9X32
Konus KonusPro 3X-9X32
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3 – 9 x
Діаметр об'єктива:32 мм
Поле зору на 100 м:10.8 – 4.2 м
Кріплення:«ЛХ»
Довжина прицілу:315 мм
Всі характеристики
Характеристики KonusPro 3X-9X32
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konus KonusPro 3X-9X32
Приціл KonusPro 3-9x32 A.O. | 2 717 грн. |
Konus Оптический прицел KONUS KONUSPRO 3-9x32 30/30 (с кольцами) | 1 980 грн. |
Оптический прицел Konus PRO 3-9x32 | 3 588 грн. |
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO 3-9x32 30/30 (з кільцями) | 2 773 грн. |