Приціл Konus Fire 3-9x32
Фото 5 |
Konus Fire 3-9x32
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3 – 9 x
Діаметр об'єктива:32 мм
Поле зору на 100 м:11.2 – 3.7 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:312 мм
Всі характеристики
Характеристики Fire 3-9x32
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konus Fire 3-9x32
Усі ціни 9 →Оптический прицел Konus Fire 3-9x32 | 2 070 грн. |
Приціл Konus KonusFire 3-9x32 30/30 (з кільцями) (7351) | 2 063 грн. |
Прицел Konus KonusFire 3-9x32 30/30 (с кольцами) (7351) 7351 | 1 948 грн. |
Оптичний приціл Konus KonusFire 3-9x32 30/30 (з кільцями) (7351) 7351 | 2 066 грн. |
Konus Оптичний приціл Konus KonusFire 3-9x32 30/30 (з кільцями) (7351) 735 | 2 066 грн. |
ще 4 пропозиції