Диск DISLA 507
Фото 4 | від 1 980 до 3 431 грн. Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 98 - 114.3 мм ЦО (DIA):65.1 - 67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації DISLA 507 5
6,5x15/5x110 ET40 DIA67 | 6.5 " | 15 " | 5 болта (ів) | 110 мм | 40 мм | литі | 1 980 .. 2 915 грн. | Порівняти ціни 8 | |
6,5x15/5x114,3 ET40 DIA67 | 6.5 " | 15 " | 5 болта (ів) | 114.3 мм | 40 мм | литі | 1 980 .. 3 431 грн. | Порівняти ціни 2 | |
6,5x15/5x98 ET40 DIA67 | 6.5 " | 15 " | 5 болта (ів) | 98 мм | 40 мм | литі | 1 980 .. 2 915 грн. | Порівняти ціни 8 | |
6,5x15/5x112 ET40 DIA66 | 6.5 " | 15 " | 5 болта (ів) | 112 мм | 40 мм | литі | 2 097 .. 3 040 грн. | Порівняти ціни 5 | |
6,5x15/5x110 ET40 DIA65 | 6.5 " | 15 " | 5 болта (ів) | 110 мм | 40 мм | литі | 2 681 .. 3 431 грн. | Порівняти ціни 2 |
Схожі