Литий диск DISLA 724 7,5x17/5x108 ET45 DIA63,4
Фото 4 | від 4 102 до 4 720 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації DISLA 724 1
Характеристики
DISLA 724 7,5x17/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 724 7,5x17/5x108 ET45 DIA63,4
Disla Luch 7.5x17 5x108 ET45 DIA63.4 GMD | 4 720 грн. |
Диск Disla Luch BD R17 W7,5 PCD5x108 ET45 DIA63,4 | 4 102 грн. |
Disla Luch 7.5x17 5x108 ET45 DIA63.4 BD | 4 580 грн. |
Закрити
Схожі