Портативна колонка Divoom Voombox-Power
Відео 15 |
Divoom Voombox-Power |
|
Колонка у форматі акуратного брусочка є однією з найпотужніших у класі, видаючи силами двох вбудованих динаміків по 15 Вт чітку і чисту звукову доріжку з глибокими басами. З джерелами відтворення треків модель синхронізується на відстані до 10 м мережі Bluetooth. Також у характеристиках Divoom Voombox-Power заявлена підтримка з'єднання за технологією NFC, що за наявності сумісних пристроїв дозволяє робити їх з'єднання з колонкою за лічені секунди.
Від зовнішніх впливів модель захищена за стандартом IPX6, зберігаючи повну працездатність при падіннях у воду. Ще одна фірмова особливість акустики — надання можливості ділитися зарядом батареї ємністю 6000 мАгод зі сторонніми гаджетами (режим Power Bank). Сама колонка тримається «на плаву» при середній гучності відтворення музики протягом понад 8 годин. Додаткове амплуа моделі — робота в якості спікерфона для здійснення та приймання дзвінків із пов'язаного телефону за допомогою вбудованого мікрофона.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Divoom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Divoom.
Купити Divoom Voombox-Power
Усі ціни 48 →Акустична система Divoom Voombox-Power Black (617148) 617148 | 2 599 грн. |
Акустика Divoom Voombox-Power Black | 2 810 грн. |
Акустика Divoom Voombox-Power Black | 2 784 грн. |
Акустика Divoom Voombox-Power (black) | 2 599 грн. |
Портативная акустическая система Divoom Voombox-Power Black (617148) | 2 857 грн. |
0 2 0 4 |
Колонка безперечно коштує своїх грошей, я б навіть 2к не пошкодував, звук відмінний, якщо погратися з еквалайзером і поставити її в акустичестичне місце взагалі шикарний звук буде, баси вище за середній, бас глибокий, потужний, колонку не трясе так як вона важить близько кілограма, прям відчувається вага, хоча з заліза там тільки дві планки на оконтовці по периметру, всередині товстий і міцний пластик (китайці не пошкодували), вологостійкість прекрасна (моя купалася в кар'єрі, море і на двох ставках причому граючи) при розборі внутрішнього плоского корпусу вологозахист пропадає тк. місця стиків проклеєні силіконом, всередині нічого особливого: два динаміки і нехитра плата все по класиці (заміна комплектуючих досить проста на шлейфах) при розборі раджу мати при собі якийсь клей на силіконовій основі і бажано вологовідштовхуючий (для відновлення вологозахисту), міцність колон на висоті не дивлячись на те що 85% колонки пластик (два наїзди колесом легкової машини було з каліцтв невеликі подряпини), з-за будови корпусу колонки акіка у неї прекрасна. Ціна, зовнішній вигляд, звучання, вологозахист, удароміцність, проста конструкція, можливість скластися до колонки однієї моделі. Не особливо довгий термін експлуатації динаміків (якщо сильно рвати їх басом), вага колонки (близько 1 кг), іноді довго стикається з телефоном. користуюся Divoom Voombox-Power більше року |
Купив в Алло, через 2 тижні почав рипіти один динамік, здав за гарантією, погодили обмін на нову, забрав, і, знову ж таки через тиждень почав рипіти динамік, аналогічно - здав за гарантією, чекаю результат, якщо узгодять повернення коштів - візьму якусь іншу
Розчарований Гучний звук, насичений бас, функція павербанка (виручає, але заряджає дуже повільно), батарея - так собі Через тиждень-два починає рипіти динамік, до неможливості слухати
Грає на максимальній гучності, ну максимум години 4 користуюся Divoom Voombox-Power менше місяця |
Згодом ставати мало звуку хочеться голосніше
Але спочатку будете здивовані Хороший якісний звук, грають всі частоти, гучна 2 дні можна слухати на гучності приблизно 75, компактна можна з'єднати дві колонки і вийти стерео, а не як у jbl моно Згодом розбовтався роз'єм для зарядки, подряпалася фарба на решітці і почала тримати заряд на день на повній гучності користуюся Divoom Voombox-Power більше року |