Портативна колонка Tronsmart Element Mega (250394)
Відео 4Фото 17 |
Tronsmart Element Mega |
|
«Малятко», наробила шуму навколо власної персони, прийняла на озброєння декілька 20-ватних динаміків у поєднанні з направленим в протилежну сторону пасивним випромінювачем, що виставляє модель у світлі найпотужнішої портативної колонки з подібними скромними розмірами корпусу (82x193x57 мм). На гучності, близькій до максимальної, Tronsmart Element Mega під силу перетворити кімнату середніх розмірів танцювальний диско-клуб.
Однак для отримання найбільш чистого звуку перестаратися з «накруткою» гучності до упору не варто. Особливого шарму моделі надає сенсорна панель управління на верхньому торці, та ще й з різнокольоровою підсвіткою деяких клавіш, завдяки чому легко визначити вибраний режим роботи портативного девайса. Також вгорі виділено клаптик вільного місця під мітку NFC для швидкого сполучення колонки з мобільними гаджетами. Стійкий зв'язок з ними тримається по бездротовій мережі Bluetooth, альтернативою їй виступає дротовий спосіб підключення колонки до джерела звуку. У зверненні з моделлю слід дотримуватись обережності, оскільки ні вологозахисту, ні ударостійкості їй не надано.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Купити Tronsmart Element Mega
Усі ціни 8 →Tronsmart Element Mega Bluetooth Speaker Luis Suares Edition F67318 | 1 999 грн. |
Портативна колонка Tronsmart Mega AUX 40Вт TWS NFC DSP 15h Max black | 2 839 грн. |
Портативна колонка Tronsmart Mega AUX 40Вт TWS NFC DSP 15h Max black | 2 963 грн. |
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Tronsmart Mega | BT5.0, A | 2 799 грн. |
Бездротова акустика Tronsmart Mega 40w - чорна портативна колонка | 2 799 грн. |