Стедікам DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Відео 32Фото 26 |
DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Купити DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Усі ціни 6 →Cтедикам c камерой DJI Pocket 2 Creator Combo UA (CP.OS.00000121.02) | 25 499 грн. |
Екшн-камера DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) | 20 787 грн. |
DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) | 20 280 грн. |
DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) | 20 787 грн. |
DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) | 21 294 грн. |
Екшн-камера DJI Pocket 2 Creator Combo (CP.OS.00000121.01) EU [52935] | 19 888 грн. |
Шикарна камера, особливо з огляду на те, що перед цим у мене був перший покед. Значно покращилася якість відео, якість фото і набагато краще став звук. Якщо на першому покеді мені доводилося купувати купу аксесуарів, то все йде в комплекті. По факту це найкраща камера що є зараз на ринку (якість відео та телевізійний формат) за ці гроші і з таким стабілізатором та якістю відео. Деколи не вистачає кута огляду, але я звик. Все ж таки камера заточена під відео без будь-яких спотворень. Якщо розглядати її як екшн камеру, вона не підійде. Це інструмент для зйомки якісних відео під футажі, рекламні ролики, щось особисте, можна зняти фільм. Активтрек став кращим, швидшим, плавнішим, точнішим. Хоча все одно потрібно підключатися до телефону, щоб увімкнути половину функцій. Дивно, що таку маленьку батарею поставили. Мені здається, оптимально було б 1200 мач, щоб вистачало години на 4-4.5. Ергономіка до речі залишилася такою самою як і в першому покеді. Тобто камера легка, зручно лежить у руці, кнопки правильної доступності. Я раджу купувати гарну картку. Тому що фішка все ж таки в 4К зйомки, вона тут божественна. Деталізація, контраст, різкість, як швидко працює автофокус, збільшення, все на вищому рівні. Важко передати, що я відчуваю коли знімаю цією камерою. Дивно як мало потрібно людині для щастя)) Всі дивуються яке якісне відео на виході. Та я й сам досі дивуюсь. Відмінна якість відео. Звук став добрим, чіткий, не тихий. Є всі необхідні кнопки та інструменти для роботи прямо з коробки (у першій версії потрібно було багато чого докуповувати). Дуже багато режимів роботи, у тому числі сповільнена зйомка розкішна. Екранчик хоч і маленький, але дуже контрастний. Дуже круто працює активтрек, стежить чудово. Батареї обмаль. Потрібно відсотків на 40 більше. Немає ніякого вологозахисту. Хоча б від бризок зробили. Думаю у третій версії буде вологозахист. Дуже довго заряджається. Добре можна заряджати під час роботи. Pavelvet: користуюся DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo кілька місяців |
А бегающих детей или не дай мыши фонтан - МАЛО!!! струи превращаются в набор черточек... слегка смазанно.
Отсюда вопрос - можно ли выбрать для 2,7к 60 к/с тоже 100 мбит? При уменьшении числа пикселей его должно уже хватать .
Ручні стабілізатори DJI користуються настільки ж високою популярністю, як і квадрокоптери бренду. Вдалим гібридом стедікама і камери для знімання відеоблогів стала модель Pocket 2.
Поворотна голова
Конструктивно пристрій складається з держака і поворотної «голови», на якій закріплена камера. Вона ґрунтується на датчику зображення з фізичними розмірами 1/1.7 дюймів і роздільною здатністю 64 МП. Відеозапис на камеру можливий у форматі 4К при 60 к/с з кутом огляду близько 93°. Для більшої реалістичності DJI Pocket 2 навчили записувати HDR-відео у роздільній здатності 2560х1440 пікселів або 1920х1080 пікселів з кадровою частотою до 30 к/с.
Влогерские «фішки»
Камера у гімбала стабілізована по трьох осях. Корисною функцією для влогерів виявиться система стеження ActiveTrack 3.0, яка дозволяє тримати в кадрі виділену людину або об'єкт (задається подвійним тапом по екранчику). У моделі є 8-кратний зум, можливість знімання уповільнених відеороликів (в тих же 8 разів повільніше звичайного ритму рухів), а також автофокусування Hybrid AF 2.0. Напрямок потоку записуваного звуку регулюється залежно від того, в який бік спрямований об'єктив. Разом з тим DJI Pocket 2 заточений під знімання таймлапсів і кругових панорам.
Розширена комплектація
Потенціал пристрою розкриває плеяда додаткових аксесуарів у розширеній комплектації Creator Combo. Остання передбачає наявність «з коробки» зовнішнього мікрофона з вітрозахистом, універсальної ручки, знімної триноги, ширококутної насадки на об'єктив. І це на додачу до чохла і міні-джойстика, які йдуть в базової конфігурації моделі.
- ISO: фото — від 100 до 3200 (64 МП), від 100 до 6400 (16 МП), відео — від 100 до 6400
- Швидкість затвора: від 1/8000 с до 8 с
- Можливість кріплення лінз і ND-фільтрів
- DJI Pocket 2 базова — знімний джойстик, кріплення для штатива, ремінець, футляр, адаптери для смартфона (Lightning або USB-C), кабель USB-C для зарядки
- DJI Pocket 2 Creator Combo — базова комплектація (замість кабелю зарядки USB-спліттер USB A - USB-C) + бездротовий мікрофон, захист від вітру для мікрофона, універсальна ручка Do-It-All Handle (вбудований WiFi, Bluetooth, спікер), ширококутна лінза, трипод
Модификації DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Ціни на DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo | від 19 888 грн. | 6 пропозицій | ||
DJI Osmo Pocket 2 Exclusive Combo | від 12 089 грн. | 19 пропозицій | ||
DJI Osmo Pocket 2 | від 11 999 грн. | 18 пропозицій |