Радіатор опалення Idmar Ventil Compact 22 300x1000 (V22300X100)
від 3 574 до 3 582 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Польща |
Модифікації Idmar Ventil Compact 22 16
Характеристики
Idmar Ventil Compact 22 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Idmar Ventil Compact 22 300x1000
Сталевий панельний радіатор IDMAR Ventil Compact 22 300x1000 (V22300X100) | 3 574 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 300x1000 нижнє підключення V2230 | 3 579 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 300x1000 (V22300X100) | 3 582 грн. |
Закрити
Рекомендуємо