Вантажна шина DNEPROSHINA DT-64 365/90 R18 140K
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
DNEPROSHINA DT-64 365/90 R18 140K |
|
Шина з бронебійної вставкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DNEPROSHINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DNEPROSHINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DNEPROSHINA DT-64 365/90 R18 140K
SNAGA DT-64 (универсальная) 365/90 R18 140K | 26 375 грн. |
Snaga DT-64 (365/90R18 140K) | 28 642 грн. |
Snaga DT-64 365/90 R18 140K | 27 800 грн. |
Шини Днепрошина ДТ-64 (универсальная) 365/90 R18 140K | 27 453 грн. |
Snaga DT-64 (універсальна) 365/90 R18 140K | 31 972 грн. |