Автохолодильник Dometic Waeco TropiCool TCX-21
Відео 2Фото 15 |
Dometic Waeco TropiCool TCX-21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dometic Waeco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dometic Waeco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dometic Waeco TropiCool TCX-21
Усі ціни 15 →Автохолодильник Dometic Samochodowa Wae 9600013320 | 11 562 грн. |
Dometic Samochodowa Wae 9600013320 | 11 280 грн. |
Dometic Samochodowa Wae 9600013320 | 11 562 грн. |
Портативный холодильник Dometic Wae (9600013320) | 12 096 грн. |
Dometic Samochodowa Wae 9600013320 | 11 844 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості автохолодильника Dometic Waeco TropiCool TCX-21:
- Функція збереження в пам'яті останніх налаштувань
Модификації Dometic Waeco TropiCool TCX-21
Ціни на Dometic Waeco TropiCool TCX-21 |
---|---|---|---|---|
Dometic Waeco TropiCool TCX-07 | від 8 526 грн. | 2 пропозиції | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-14 | від 9 600 грн. | 13 пропозицій | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-21 | від 10 520 грн. | 18 пропозицій | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-35 | від 12 120 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →