Праска Domotec MS-2201
Domotec MS-2201 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-2201
Усі ціни 48 →Праска Domotec MS 2201 2200W керамічна підошва S | 669 грн. |
Праска Domotec MS 2201 пластик | 734 грн. |
Праска з керамічною підошвою MS-2201 ЧЕРВОНИЙ Пластик | 749 грн. |
Праска парова Domotec з керамічною підошвою MS-2201 2200W, червона | 757 грн. |
Праска парова Domotec з керамічної підошвою MS-2201 2200W (zag110717152) | 698 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →