Праска Domotec MS-2258
Фото 8 |
Domotec MS-2258 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-2258
Усі ціни 11 →Праска парова домашня електрична з керамічною підошвою Domotec MS 2258 300 | 979 грн. |
Праска Domotec ручна фіолетовий (33-4-MS-2258) | 894 грн. |
Парова електрична праска Domotec MS 2258 3000 Вт Чорно-червоний | 763 грн. |
Праска Domotec MS 2258 з керамічної підошвою і функцією самоочищення Фіоле | 745 грн. |
Праска ручної DOMOTEC MS-2258 потужність 3000 Вт (194404652zag) | 755 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →