Праска Domotec MS-2202
Фото 8 |
Domotec MS-2202 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-2202
Усі ціни 41 →Праска з антипригарною керамічною підошвою Праска DOMOTEC 2200wat MS-2202/ | 750 грн. |
Праска з керамічною підошвою MS-2202 СИНІЙ 2200 W | 729 грн. |
Праска Domotec MS 2202 Ceramic 2200Вт Червона | 638 грн. |
Парова праска з керамічною підошвою Domotec MS-2202 2200 Ватт, синій | 699 грн. |
Парова праска з керамічною підошвою Domotec MS-2202 2200 Ватт, червоный | 859 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →