Блендер Domotec MS-5103 чорний
Відео 3 |
Domotec MS-5103 2021 ріккрюк для підвішування |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-5103 чорний
Усі ціни 81 →Блендер занурювальний, з чашею стаціонарний та міксер 3в1 DOMOTEC MS-5103 | 850 грн. |
Блендер заглибний 3в1 Domotec | 500 W - MS-5103, чорний | 898 грн. |
Блендер погружной процесор 3 в 1 Domotec MS-5103 S | 924 грн. |
Блендер занурювальний Domotec MS-5103PRO 500W ручний з чашею та віночком Ч | 871 грн. |
Стаціонарний блендер з ємністю 3 в 1 Domotec MS-5103 | 967 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →