Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Domotec

Міксер Domotec R.6664 нержавіюча сталь

Фото - Міксер Domotec R.6664 нержавіюча сталь
Фото 7
Domotec R.6664
Колір
Тип пристрою
ручний міксер
Потужність
800 Вт
Кількість швидкостей
5
Турборежим
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Довжина кабелю
0.6 м
Вага
0.7 кг
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.

Купити Domotec R.6664 нержавіюча сталь

Усі ціни 22 →

Міксер Domotec R.6664 5 швидкостей, режим Турбо, Міксер електричний 800 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProPump З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
746 грн.

Міксер Domotec R.6664 5 швидкостей, режим Турбо, Міксер електричний 800 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
738 грн.

Міксер кухонний Domotec R.6664 швидкостей: 5 Grey

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 077 грн.

Миксер Domotec R6664 з 5 швидкостями, функція замішування теста, 800 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
929 грн.

Миксер Domotec R.6664 800 Вт з 5 швидкостями та Турбо

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
959 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Domotec R.6664 нержавіюча сталь