Міксер Domotec MS-1355 білий
Domotec MS-1355 2021 рік |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-1355 білий
Усі ціни 33 →Міксер ручний Domotec MS-1355 7 швидкостей S | 378 грн. |
Ручний кухонний міксер Domotec MS 1355 білий (44826) TRG-6897 | 355 грн. |
Ручний міксер із 7 швидкостями Domotec MS 1355 | 390 грн. |
Міксер домашній Domotec MS-1355 New ручний для тесту пудингу соусів збиван | 490 грн. |
Ручний кухонний міксер Domotec MS 1355 7 швидкостей насадки | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →