Блендер Domotec MS-5106 нержавіюча сталь
Відео 3Фото 2 |
Domotec MS-5106 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-5106 нержавіюча сталь
Усі ціни 37 →Блендер 5 в 1 Domotec MS 5106 S | 1 920 грн. |
Блендер Domotec 5in1 MS 5106 прозорий | 1 922 грн. |
Блендер погружной багатофункціональний Domotec MS-5106 800 Вт міні-комбайн | 1 830 грн. |
Блендер занурювальний Domotec Stabmixer 800W MS-5106 2 в 1 + міксер з двом | 1 499 грн. |
Блендер занурювальний 5 в 1 Domotec MS 5106 (zhg0831) | 1 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →