Бутербродниця Domotec MS 7718
Фото 4 |
Domotec MS 7718 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 7718
Усі ціни 22 →Сендвічниця Domotec MS-7718 на 8 порцій з антипригарним покриттям 1400W Чо | 1 159 грн. |
Електрична сендвичница Domotec MS-7718 1400 Вт, антипригарне покриття, сві | 967 грн. |
Сендвічниця-тостер на 4 скибочки Domotec MS-7718 потужність 1400вт | 2 000 грн. |
Електрична сендвичница Domotec MS-7718 1400 Вт, антипригарне покриття, сві | 948 грн. |
Електрична сендвічниця Domotec MS-7718 1400 Вт, антипригарне покриття, сві | 799 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →