Бутербродниця Domotec MS 7709
Відео 3Фото 5 |
Domotec MS 7709 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 7709
Усі ціни 43 →Сендвичница гриль Domotec MS 7709 S | 616 грн. |
Гриль DOMOTEC MS-7709 P001 750 Вт | 635 грн. |
Сендвічниця гриль 60 Гц Domotec MS-7709 (ICL44) | 1 293 грн. |
Гриль електричний Domotec MS-7709 Чорний 1000 Вт | 595 грн. |
Електрична Бутербродниця Гриль Domotec MS-7709 з антипригарним покриттям 1 | 659 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →