Бутербродниця Domotec MS 7777
Фото 4 |
Domotec MS 7777 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 7777
Усі ціни 58 →Сендвичница, бутербродниця Domotec MS-7777 | 690 грн. |
Сендвичница Domotec MS 7777 S | 636 грн. |
Сендвічниця бутербродниця електрична Domotec MS-7777 з антипригарним покри | 714 грн. |
Сендвічниця Domotec MS-7777 з антипригарним покриттям 750W Чорний | 749 грн. |
Сендвічница бутербродница з антипригарним покриттям 750Вт Domotec (Ms -777 | 685 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →