Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 700
Відео 1Фото 3 |
Donic Waldner 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Donic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Donic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Donic Waldner 700
Усі ціни 12 →Ракетка для настольного тенниса Donic Waldner 700 | 683 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 700 (754872) | 564 грн. |
Ракетка для пінг-понгу Donic Waldner 700 new 754872 | 758 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner Line 700 | 762 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 700 (754872) | 770 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →