Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 800 (754882)
Фото 4 |
Donic Waldner 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Donic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Donic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Donic Waldner 800
Усі ціни 11 →Ракетка для настольного тенниса Donic Waldner 800 | 923 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 800 (754882) | 787 грн. |
Ракетка для пінг-понгу Donic Waldner 800 new 754882 | 1 003 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 800 (754882) | 1 000 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic-Schildkrot Waldner 800 | 1 023 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →