Смартфон Doogee S89 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 32Фото 12 |
Doogee S89 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
2022 рікTitans, S (захищені)для військовихнічне баченняNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядка
Екран:6.3 ", 2340x1080 (19.5:9), 409 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio P90
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП
Акумулятор:12000 мАгод
Вага:400 г
Бічна кнопка, що настроюється. Камера нічного бачення з 4 ІЧ світлодіодів. Три світлодіоди на задній кришці для сповіщень. Занурення протягом 30 хвилин на глибину до 1,5 м. Витримує падіння на бетон з висоти до 1,5 м.
Від звичайної версії відрізняється покращеною камерою (64 МП проти 48 МП), збільшеним розміром вбудованої пам'яті (256 ГБ проти 128 ГБ) та збільшеною швидкою зарядкою (65 Вт проти 33 Вт).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee S89 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 30 →Смартфон Doogee S89 Pro 8/256GB Classic BlackДисплей: 6.3" (2340x1080) / Процесор: MediaTek Helio P90 / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для ка... щерт пам'яті: microSD / Камера: 64+20+8 / Фронтальна 16 Мп / Комунікації: Wi-Fi / Bluetooth / GPS / Батарея: 12000 мАг / Вага: 400 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 8 491 грн. |
Смартфон Doogee S89 Pro 8/256GB Orange Night VisionDoogee S89 Pro Производитель оригинальных смартфонов Doogee, представил очередной защищенный гаджет в потря... щесающем стиле, по доступной цене. Мобильный телефон порадует пользователей 8-ядерным процессором Helio P90 и графическим ускорителем PowerVR GM 9446 . Очень удобный FHD+ экран 6.3 дюймов, на котором играть в игры будет огромным удовольствием. Также отмечаем, качественную основную Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Гарантія: 12 Поскаржитись | 7 990 грн. |
Смартфон Doogee S89 Pro 8/256GB Classic BlackДисплей: 6.3" (2340x1080) / Процессор: MediaTek Helio P90 / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 256 ГБ / Слот для к... щеарт памяти: microSD / Камера: 64+20+8 / Фронтальная 16 Мп / Коммуникации: Wi-Fi / Bluetooth / GPS / Батарея: 12000 мАч / Вес: 400 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 8 336 грн. |
Doogee S89 Pro 8/256GB Classic Black CG-00000003522 | 8 399 грн. |
Смартфон Doogee S89 Pro 8/256GB Classic Black | 8 759 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Doogee Titans, S (захищені)Порівняти в таблиці →
від 9 277 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 22000 мАгод, 400 г
від 8 490 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод
від 8 039 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод, 390 г
від 10 588 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 5 250 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 4 899 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 7 779 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
від 3 399 грн.
5.7 ", 282 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek Helio P23, камера: 2 модулі, 16 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 250 г
від 7 260 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод
від 7 247 грн.
для військових, 6.22 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6350 мАгод, 560 г
від 8 845 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 4 299 грн.
для військових, 6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 20 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 226 г
від 3 499 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 18 899 грн.
для військових, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 4 модулі, 50 МП, + 16 МП, + 50 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5150 мАгод
від 4 190 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 6 910 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
для військових, 6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 8500 мАгод
від 5 499 грн.
для військових, 6.18 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 8.1, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek MT6771 Helio P60, камера: 2 модулі, 16 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, 5050 мАгод, 300 г
від 6 008 грн.
для військових, 5.71 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10050 мАгод, 340 г
від 8 499 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 323 г
АксесуариВсі аксесуари для Doogee S89 Pro →
якщо хочете телефон який вийдет з ладу через пів року та з дорогим дисплеєм то цей телефон для вас камера night vision, батарея 1 раз впавши, все капець дисплею, відразу потекла матриця, часто глючити, і дорого ремонтувати Василь Вінтоняк: користуюся Doogee S89 Pro більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Плюнул на Xiaomi и Samsung и Взял Смартфон БЭТМАНА! 65W зарядка, 12000mAh DOOGEE S89 PRO
1 вересня 2022162 553 перегляда
Защищённый телефон с глазами Doogee s89 Pro. Распаковка
12 серпня 202210 362 перегляда
Смартфон DOOGEE S89 Pro - Защита IP68, аккумулятор 12000mAh, куча памяти и не только...
10 вересня 202222 713 переглядів
ВОТ ПОЧЕМУ СТОИТ БРАТЬ DOOGEE S89 PRO ⚡
1 вересня 202225 866 переглядів
Я пытался его уничтожить, но Бэтфон - DOOGEE S89 Pro выдержал! Лучший бронефон с огромной батареей
23 серпня 202212 675 переглядів
Doogee S89Pro - Очень крутой телефон!
21 серпня 202226 238 переглядів
DOOGEE S89 PRO - СМАРТФОН ДЛЯ БЭТМЭНА, РЫБОЛОВА, СТРОИТЕЛЯ И ОХОТНИКА!
5 вересня 202216 447 переглядів
Doogee S89 Pro - СУПЕР ЗАРЯДКА 65W❗ Идеальный защищенный смартфон за свои деньги❓❗
30 серпня 202210 700 переглядів
Doogee S89 Pro - первый броник с 65W зарядкой!
28 серпня 20225 867 переглядів
Doogee S89 Pro Unboxing
15 серпня 20228 355 переглядів
Doogee S89 Pro 12,000mAh | 65W Fast Charger - Тест Батареи
24 серпня 2022850 переглядів
DOOGEE S89 Pro (распаковка)
21 серпня 20221 108 переглядів
i Смартфон Doogee S89 Pro Smartphone Украина Ukraine 20230724
11 серпня 2023382 перегляда
Doogee S89 Pro - Waterproof / Dustproof / Drop-Proof Test
13 вересня 202210 418 переглядів
Unboxing the BATMAN S89 Pro Phone by Doogee | ASMR
30 жовтня 20221 868 переглядів
Wow 12,000 Mah de bateria - Doogee s89 Pro revisado
4 жовтня 20221 764 перегляда
Es un Alien? Doogee S89 Pro - Fast UNBOX
27 вересня 20221 376 переглядів
Doogee S89 Pro Multi Color Brething Lights 12000mAh Trailer Video
8 серпня 2022615 переглядів
Doogee S89 Pro Official Unboxing - 12000mAh Battery | 65w Fast Charger | Multi-color Breathing Light
9 вересня 202212 453 перегляда
DOOGEE S89 PRO - UNBOXING
24 вересня 2022819 переглядів
Doogee S89 Pro - Unbox - Ultras Rugged Phone
28 вересня 20224 843 перегляда
THE BATMAN RUGGED PHONE - Doogee S89 Pro #doogees89pro #doogee #ruggedphone
23 серпня 2022462 перегляда
Doogee S89 Pro Rugged Smartphone - 65W Fast Charging, 12000mAh Battery
23 серпня 202214 362 перегляда
Doogee 12000mah Battery Mobile |Doogee S89 Pro vs Doogee S98 Pro Doogee S89 Pro Review | TechXGyan
28 серпня 20221 434 перегляда
DOOGEE S98 Pro [#OnlyFlex]
15 липня 202210 768 переглядів
S98pro Review after a month use.
7 липня 202214 278 переглядів
Unboxing S89 Prp Doogee Smartphone
25 серпня 20226 743 перегляда
เปิดตัว Doogee S89 Pro มือถือแบตยักษ์ 12000mAhพร้อมกล้อง 64MPและชิป Helio P90 ในราคาเริ่มไม่ถึงหมื่น
6 серпня 20222 305 переглядів
Telefon Doogee S96 Pro Recenzja po roku użytkowania, najlepszy pancerny telefon
17 вересня 202128 737 переглядів
Doogee S98 - wideorecenzja, test mGSM.pl
9 травня 202224 245 переглядів
Doogee S89 Pro - СУПЕР ЗАРЯДКА 65W❗ Идеальный защищенный смартфон за свои деньги❓❗
30 серпня 202210 709 переглядів
Doogee S89 Pro - автономності багато не буває!
27 лютого 2023253 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г