Вантажна шина Doupro ST928 11 R20 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Doupro ST928 11 R20 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doupro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doupro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doupro ST928 11 R20 152L
Усі ціни 14 →Doupro ST928 (ведуча вісь) 11.00 R20 152/149L | 10 622 грн. |
Doupro ST928 (ведущая) 11 R20 152L | 9 639 грн. |
Doupro ST928 (привод-карьер) 11.00 R20 152/149L 18PR | 9 500 грн. |
Вантажна шина DOUPRO ST928 (ведуча) 11.00R20 152/149L | 9 495 грн. |
Вантажна шина DOUPRO ST928 (ведуча) 11.00R20 152/149L | 9 585 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Doupro ST928 11 R20 152L
Ціни на Doupro ST928 11 R20 152L |
---|---|---|---|---|
Doupro ST928 9 R20 144K | від 7 245 грн. | 10 пропозицій | ||
Doupro ST928 10 R20 149K | від 11 556 грн. | 1 пропозиція | ||
Doupro ST928 10 R20 149L | від 7 770 грн. | 15 пропозицій | ||
Doupro ST928 11 R20 152L | від 9 385 грн. | 14 пропозицій | ||
Doupro ST928 12 R20 156K | від 9 685 грн. | 14 пропозицій |