Вантажна шина Ovation VI-313 11 R20 152K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-313 11 R20 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-313 11 R20 152K
Усі ціни 16 →Ovation VI-313 (ведущая) 11 R20 152K | 10 741 грн. |
Ovation VI-313 (привод-карьер) 11.00 R20 152/149K 18PR | 10 630 грн. |
Ovation VI-313 11/80 R20 152/149K | 10 480 грн. |
Ovation VI-313 (Ведущая) (11/80R20 152/149K) | 10 231 грн. |
Вантажна шина OVATION VI313 (ведуча) 11.00R20 152/149K 18PR | 10 532 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Ovation VI-313 11 R20 152K
Ціни на Ovation VI-313 11 R20 152K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-313 9 R20 144J | від 8 752 грн. |
Ovation VI-313 9 R20 144K | від 8 071 грн. | 19 пропозицій | ||
Ovation VI-313 10 R20 149K | від 8 831 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-313 11 R20 152K | від 10 123 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 154K | від 10 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 156K | від 10 803 грн. | 18 пропозицій |