Ноутбук Dream Machines RG3050TI-17 V170PNKQ [RG3050TI-17UA35]
Фото 5 | від 53 250 до 61 680 грн. Порівняти ціни 15 → |
Модифікації Dream Machines RG3050TI-17 V170PNKQ 2
Характеристики
Dream Machines RG3050TI-17 V170PNKQ [RG3050TI-17UA35] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dream Machines 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dream Machines.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dream Machines RG3050TI-17 V170PNKQ [RG3050TI-17UA35]
Сортувати
Ноутбук Dream Machines RG3050Ti-17 (RG3050TI-17UA35) Black RG3050TI-17UA35 | 56 499 грн. |
Dream Machines RG3050Ti-17 (RG3050TI-17UA35) | 56 489 грн. |
Ноутбук Dream Machines RG3050Ti-17 (RG3050TI-17UA35) Ua | 56 499 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо