Ноутбук Dream Machines G1650-17 V170RNHQ [G1650-17UA97]
Фото 5 | від 46 999 до 54 680 грн. Порівняти ціни 9 → |
Модифікації Dream Machines G1650-17 V170RNHQ 1
Характеристики
Dream Machines G1650-17 V170RNHQ [G1650-17UA97] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dream Machines 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dream Machines.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dream Machines G1650-17 V170RNHQ [G1650-17UA97]
Сортувати
Dream Machines G1650-17 (G1650-17UA97) | 46 999 грн. |
Ноутбук Dream Machines G1650-17 ( G1650-17UA97) G1650-17UA97 | 48 261 грн. |
Ноутбук Dream Machines G1650-17 (G1650-17UA97) | 48 999 грн. |
Ноутбук Dream Machines G1650-17 (G1650-17UA97) | 54 680 грн. |
Ноутбук Dream Machines G1650-17 17.3" RAM 32GB SSD 1TB Black (G1650-17UA97 | 49 499 грн. |
Ноутбук Dream Machines G1650-17 17.3FHD IPS, Intel i7-13700H, 32GB, F1TB, | 49 499 грн. |
Dream Machines G1650-17 (G1650-17UA97) | 46 999 грн. |
Dream Machines Ноутбук G1650-17 17.3FHD IPS, Intel i7-13700H, 32GB, F1TB, | 48 757 грн. |
Закрити
Рекомендуємо