Ноутбук Dream Machines RG4060-15 GM5PD0O [RG4060-15UA39]
Фото 5 | від 47 999 до 61 760 грн. Порівняти ціни 35 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 13620H, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1000 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Dream Machines RG4060-15 GM5PD0O 4
Характеристики
Dream Machines RG4060-15 GM5PD0O [RG4060-15UA39] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dream Machines 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dream Machines.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dream Machines RG4060-15 GM5PD0O [RG4060-15UA39]
Колір:
Сортувати
Ноутбук Dream Machines RG4060-15 (RG4060-15UA39) Black RG4060-15UA39 | 54 999 грн. |
Dream Machines RG4060-15 Black (RG4060-15UA39) | 54 989 грн. |
Ноутбук DREAM MACHINES RG4060-15 (RG4060-15UA39) RG4060-15UA39 | 54 999 грн. |
Dream Machines RG4060-15 Black (RG4060-15UA39) | 54 989 грн. |
Ноутбук Dream Machines RG4060-15 Black (RG4060-15UA39) | 47 999 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо