Гравер Dremel Fortiflex 9100-21
Відео 4Фото 7 |
Dremel Fortiflex 9100-21
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:300 Вт
Кількість обертів:20000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Регулювання обертів за допомогою педалі.
Обертальний гравер з 300-ватним мотором, що забезпечує великий крутний момент на малих обертах. Інструмент складається з корпусу (зі скобою для підвішування на опорі), в якій знаходиться привід, гнучкого валу та педалі, що дозволяє регулювати оберти (від нуля до максимальних 20000 об/хв). У патроні обертального гравера Dremel Fortiflex можна фіксувати насадки з хвостовиками діаметром від 0,3 до 4 мм. До інструменту додається набір із 21 насадки. До нього входять: різці, свердла, щітки, абразивні камені та кільця.
Всі характеристики
Характеристики Fortiflex 9100-21
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dremel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dremel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dremel Fortiflex 9100-21
Универсальный инструмент DREMEL FORTIFLEX 9100 (9100-21) F0139100JC | 7 999 грн. |
Универсальный инструмент Dremel Fortiflex 9100 (9100-21) с 21 насадкой F01 | 9 440 грн. |
Многофункциональный инструмент Dremel Fortiflex 9100 F0139100JC | 9 912 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →