Контактный гриль DSP KB1048 нержавейка
Видео 1Фото 4 |
DSP KB1048 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог DSP 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели DSP.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить DSP KB1048 нержавейка
Все цены 14 →Електричний гриль DSP KB1048 з антипригарним покриттям 1800 Вт із регулюва | 2 499 грн. |
Гриль електричний 1800W з антипригарним покриттям зі знімним піддоном DSP | 2 735 грн. |
Електричний гриль DSP KB1048 з антипригарним покриттям потужність 1800 Вт | 2 096 грн. |
Гриль притискний для дому 1800W з антипригарним покриттям DSP KB1048 | 2 795 грн. |
Гриль притискний DSP Потужність 1800 Вт, регулювання температури, антиприг | 2 339 грн. |
eще 9 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →