Кухонний ніж Due Cigni 2C 711/11 D
Due Cigni 2C 711/11 D червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Due Cigni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Due Cigni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Due Cigni 2C 711/11 D
Нож кухонный Due Cigni Table Combo черный (2C 711/11D) | 185 грн. |
Кухонный нож Due Cigni Table Knife Combo 11 см Black (711/11D) 711/11D | 236 грн. |
Ніж кухонний Due Cigni Table Knife Combo, 110 мм, чорний (711-11D) | 185 грн. |
Кухонний ніж Due Cigni Table Knife Combo 11 см Black (711/11D) | 220 грн. |
Кухонний ніж Due Cigni Table Knife Combo 11 см Black (711/11D) | 276 грн. |
Модификації Due Cigni 2C 711/11 D
Ціни на Due Cigni 2C 711/11 D |
---|---|---|---|---|
Due Cigni 2C 711/11 DR | від 185 грн. | 5 пропозицій | ||
Due Cigni 2C 711/11 D | від 185 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →