Кухонний топірець Tramontina Profissional Master 24624/186
Tramontina Profissional Master 24624/186 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24624/186
Усі ціни 17 →Сікач Tramontina Master 24624/186 (152 мм) | 1 840 грн. |
Секач Tramontina Master 24624/186 (152 мм) | 1 840 грн. |
Нож tramontina master (24624/186) | 1 575 грн. |
Секач Tramontina Master 24624/186 | 1 936 грн. |
Нож TRAMONTINA MASTER (24624/186) 24624/186 | 1 560 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24624/186:
- Товщина леза – 2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →