Кухонний ніж Arcos Universal 286004
Arcos Universal 286004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 286004
Усі ціни 12 →Кухонный нож Arcos Universal Сантока 170 мм (286004) 286004 | 1 343 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal Сантоку 170 мм (286004) 286004 | 1 398 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal Сантоку 170 мм (286004) 286004 | 1 398 грн. |
Ніж японський Arcos Універсальний 17 см (286004) | 1 510 грн. |
Ніж японський Arcos Іспанія Universal 17 см 286004 FD | 1 748 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →