Всесезонна шина Dunlop Grandtrek AT20 265/65 R17 110S
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Grandtrek AT20 265/65 R17 110S 265/65 R17 110 S 265/65 R17 112 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Grandtrek AT20 265/65 R17 110S
Всесезонные шины Dunlop GrandTrek AT20 265/65 R17 110S 8485 | 5 980 грн. |
Шины Dunlop GrandTrek AT20 265/65 R17 110S | 5 630 грн. |
Шини Dunlop GrandTrek AT20 265/65 R17 110S | 5 610 грн. |
Всесезонні шини Dunlop GrandTrek AT20 265/65 R17 110S | 6 323 грн. |
0 3 1 1 |
Нормальна літня гума. Користуюсь третій рік. Все, що деякі пишуть негативного по асфальту повна нісенітниця. Чисто асфальтова гума, чудове та ефективне гальмування на сухому та мокрому асфальті. Не гуде, не "верещить", знос гідний - відкатал 75 тис і ще пів протектора залишилося. Колійності не помітив, водних - норм, але не більше 120-130 км. Боковина міцна, цвяхи та сміття тримає. Стоїть у розмірі 165/65/17 на Прадіку. У багнюку не лазив (ну не виходило), по піску не риється. нормальна асфальтова гума, на зиму перевзуюся на зимову гуму малюнок походу не для бруду. користуюся Dunlop Grandtrek AT20 265/65 R17 112S більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
З прес-релізу:
Універсальний всесезонний 5-блочний малюнок протектора забезпечує хороше зчеплення і безшумну їзду в будь-яких умовах руху як на дорозі (сухій і мокрій), так і по бездоріжжю.
Модификації Dunlop Grandtrek AT20 265/65 R17 110S
Ціни на Dunlop Grandtrek AT20 265/65 R17 110S |
---|---|---|---|---|
Dunlop Grandtrek AT20 265/65 R17 110S | від 5 610 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Grandtrek AT20 265/65 R17 112S | від 4 978 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →