Точильний верстат DWT DS-350 GS 200 мм / 350 Вт 230 В (120859)
Відео 3Фото 2 |
DWT DS-350 GS 200 мм / 350 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT DS-350 GS 200 мм / 350 Вт 230 В
Точильний верстат DWT DS350 GS | 3 509 грн. |
Точило DWT DS-350 GS | 3 199 грн. |
Точильний верстат подвійний DWT DS-350 GS | 3 509 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →