Точильний верстат Tekhmann TBG-3015 L 150 мм / 300 Вт 230 В підсвічування (850989)
Відео 1Фото 7 |
Tekhmann TBG-3015 L 150 мм / 300 Вт 230 В підсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TBG-3015 L 150 мм / 300 Вт 230 В підсвічування
Усі ціни 24 →Станок для заточки Tekhmann TBG-3015 L (850989) | 3 470 грн. |
Верстат заточувальний Tekhmann TBG-3015 L 850989 | 3 470 грн. |
Точильный станок Tekhmann tbg-3015 l (850989) | 3 594 грн. |
Станок заточной Tekhmann TBG-3015 L 850989 | 3 470 грн. |
Точильний станок Tekhmann TBG-3015 L | 3 470 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →