Точильний верстат Metabo DS 150 M 150 мм / 370 Вт (604150000)
Відео 2Фото 9 |
Metabo DS 150 M 150 мм / 370 Вт 125 мм / 200 Вт150 мм / 370 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DS 150 M 150 мм / 370 Вт
Усі ціни 20 →Точильний верстат Metabo DS 150 M (604150000) | 3 302 грн. |
Точило Metabo DS 150 M 604150000 | 3 299 грн. |
Верстат для заточування Metabo DS 150 M (604150000) 604150000 | 3 299 грн. |
Точильний верстат Metabo DS 150 M 604150000 | 3 299 грн. |
Точило электрическое Metabo DS 150 M (604150000) | 3 299 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості точильно-шліфувального верстата Metabo DS 150 M:
- Довжина кабелю 1.8 м
Модификації Metabo DS 150 M
Ціни на Metabo DS 150 M |
---|---|---|---|---|
Metabo DS 125 M 125 мм / 200 Вт | від 2 987 грн. | 19 пропозицій | ||
Metabo DS 150 M 150 мм / 370 Вт | від 3 287 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →