Болгарка DWT WS 08-125 T
Відео 4Фото 5 |
DWT WS 08-125 T 125 мм125 мм регулятор обертів |
|
Бюджетна кутова шліфувальна машина побутового класу з двигуном середньої потужності (860 Вт). Одне з її основних переваг це невисока ціна, яка вдало поєднується з непоганою витривалістю і здатністю значно час працювати з навантажень середньої інтенсивності. Підходить для будівельних, монтажних і демонтажних робіт. Завдяки високій швидкості обертання дисків з діаметром 125 мм, забезпечує гарну швидкість різання сталі, чавуну, кольорових металів, бетону, каменю, керамічних матеріалів і т.
ін. При використанні щіток добре справляється з шліфуванням та зачищенням/очищенням різних твердих поверхонь. Швидкість обертання шпинделя на валу редуктора кутової шліфувальної машини DWT WS 08-125T досягає 11000 об/хв (на холостому ходу). Редуктор виконаний в корпусі з алюмінієвого сплаву, який добре розсіює тепло, що виділяється під час роботи конічної зубчастої пари. Оснащується швидкознімним захисним кожухом, який можна встановити в зручному для роботи положенні, допустимий кут повороту — 360 градусів. Має спрощену схему заміни щіток, що не вимагає повного розбирання корпусу. Є блокувальник кнопки включення. Основна і додаткова рукояті прогумовані і мають настільки зручну і ергономічну форму, що вага інструменту 2,1 кг майже не відчувається. Забезпечується 24-х місячна гарантія.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Купити DWT WS 08-125 T
Усі ціни 10 →Кутова шліфмашина DWT WS08-125T | 1 588 грн. |
Кутова шліфувальна машина DWT WS08-125 T | 1 658 грн. |
Кутова шліфувальна машина (Болгарка) DWT WS 08-125T | 1 708 грн. |
Болгарка DWT WS08-125 Т ORIGINAL | 1 770 грн. |
Кутова шліфувальна машина DWT WS08-125 T | 1 799 грн. |
Користуюсь болгаркою років з 10 , за свої роки жодного разу не підвела, так я не користувався нею кожного дня , але були моменти коли була інтенсивна навантаження З переваг я б назвав те, що хороша якість і ціна не відносно велика, гарно виконує свою роботу, і ще має прогумована ручку для зменшення вібрації З недоліків те що короткий кабель та твердий, не прогумований, ще один недолік для тих хто любить працювати однією рукою, говорю відразу, у вас це не вийде, тому що кпопка знаходиться ззаду і її потрібно постійно тримати A.R.T E.M: користуюся DWT WS 08-125 T більше року |
Модификації DWT WS 08-125 T
Ціни на DWT WS 08-125 T |
---|---|---|---|---|
DWT WS 08-125 T | від 1 588 грн. | 10 пропозицій | ||
DWT WS 08-125 TV | від 2 117 грн. | 6 пропозицій |