Вантажна шина Dynacargo Y601 315/80 R22.5 157L
Виберіть розмір вантажної шини
Dynacargo Y601 315/80 R22.5 157L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynacargo Y601 315/80 R22.5 157L
Dynacargo Y601 (универсальная) 315/80 R22.5 157/154L PR22 | 13 439 грн. |
Dynacargo Y601 (универсальная) 315/80 R22.5 157/154L 22PR | 13 238 грн. |
Dynacargo Y601 універсальна універсальна (315/80R22,5 157/154L) 340272 | 13 248 грн. |