Вантажна шина Nordexx Multi 10 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx Multi 10 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx Multi 10 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 6 →Nordexx Multi 10 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L PR20 | 12 449 грн. |
Nordexx Multi 10 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 12 300 грн. |
Nordexx Multi 10 (315/70R22.5 156L) | 12 626 грн. |
Nordexx Multi 10 рульова рульова (315/70R22,5 156/150L) 403623 | 12 272 грн. |
Вантажні шини Nordexx Multi 10 (універсальна) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 13 388 грн. |
Шина Nordexx Multi 10 (рульова) 315/70 R22.5 156/150L PR20 | 13 698 грн. |