Кардридер / USB-хаб Cablexpert A-CM-COMBO5-05
Фото 5 |
Cablexpert A-CM-COMBO5-05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cablexpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cablexpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cablexpert A-CM-COMBO5-05
Усі ціни 18 →Док-станція Cablexpert USB-C Grey (A-CM-COMBO5-05) | 1 799 грн. |
Док станція usb-c 5-в-1 (хаб/HDMI/PD / Кард рідер / lan), сірий Cablexpert | 1 543 грн. |
Адаптер Cablexpert A-CM-COMBO5-05, USB Type-C 5-в-1 | 1 799 грн. |
Cablexpert 5-in-1 hub gray (A-CM-COMBO5-05) | 1 549 грн. |
Док станция USB-C 5-в-1 (хаб/HDMI/PD/Кард ридер/LAN), серый A-CM-COMBO5-05 | 1 477 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →