Цифрове піаніно Dynatone SLP-150
Dynatone SLP-150
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:64 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:14 шт.
Жорсткість:зважена
Всі характеристики
Характеристики SLP-150
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynatone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynatone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynatone SLP-150
Усі ціни 9 →Dynatone Slp 150 Wh Pianino Cyfrowe | 38 880 грн. |
Dynatone Slp 150 Wh Pianino Cyfrowe | 31 570 грн. |
Dynatone Slp 150 Wh Pianino Cyfrowe | 32 340 грн. |
Dynatone SLP-150 RW | 40 160 грн. |
Dynatone SLP-150 BK | 38 800 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →