Цифрове піаніно Dynatone SLP-175
Dynatone SLP-175
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:64 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:25 шт.
Жорсткість:зважена
Всі характеристики
Характеристики SLP-175
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynatone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynatone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynatone SLP-175
Усі ціни 16 →Dynatone Slp-175 Rw Pianino Cyfrowe Do Nauki | 35 120 грн. |
Dynatone SLP-175 WH | 30 094 грн. |
Dynatone SLP-175 WH | 30 828 грн. |
Dynatone SLP-175 WH | 37 080 грн. |
Dynatone SLP-175 BLK | 37 600 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →