Цифрове піаніно Korg LP-180
Відео 11Фото 2 |
Korg LP-180
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:120 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:10 шт.
Жорсткість:зважена
Всі характеристики
Характеристики LP-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Korg LP-180
Усі ціни 26 →Цифрове піаніно Korg LP-180 Bk | 34 600 грн. |
Цифровое пианино Korg LP-180 Bk | 34 600 грн. |
Цифровое пианино KORG LP-180 BK | 34 600 грн. |
Цифрове піаніно Korg LP-180 BK | 34 600 грн. |
Сценическое цифровое пианино Korg LP-180 WH | 34 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →