Спальний мішок Easy Camp Cosmos
Фото 18 |
Easy Camp Cosmos легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Easy Camp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Easy Camp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Easy Camp Cosmos
Усі ціни 16 →Спальний мішок Easy Camp Cosmos Green 12/8°C 190 см Left Zip (240150) 2401 | 1 384 грн. |
Спальный мешок Easy Camp Sleeping bag Cosmos Black 45014 | 1 384 грн. |
Спальник Easy Camp Cosmos 185 L чорний | 1 384 грн. |
Спальний мішок Easy Camp Cosmos Black 12/8°C 190 см Left Zip (240148) 2401 | 1 384 грн. |
Спальний мішок Easy Camp Cosmos Blue 12/8°C 190 см Left Zip (240149) 24014 | 1 384 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →