Спальний мішок Hannah Huron 200
Фото 3 |
Hannah Huron 200 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hannah 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hannah.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hannah Huron 200
Усі ціни 18 →Спальник Hannah Huron 200 ebony/daphne 195L 10012872HHX.01.95L | 2 200 грн. |
Спальний мішок Hannah Huron 200 ebony/daphne 195L 10012872HHX.01.95L | 2 200 грн. |
Спальник HANNAH Huron 200 ebony/daphne 195L 10012872HHX.01.95L | 2 200 грн. |
Спальний мішок Hannah Huron 200 Ebony/Kiwi 195L (10012873HHX.01.95L) 10012 | 2 200 грн. |
Спальник HANNAH Huron 200 (ebony/daphne 195L) 10012872HHX.01.95L | 2 200 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →