Тент Easy Camp Tarp 4x4
Тент-намет торгової марки Easy Camp позиціонується в якості практичного додаткового укриття від сонця або легких опадів. Його можна використовувати в теплу пору року як для туристичних цілей, так і на дачі, пляжі або при інших ситуаціях відпочинку на природі. Каркас моделі формує пара 2-метрових вертикальних стійок з сталі діаметром 16 мм. В тандемі з розтяжками, надають додаткової стійкості конструкції, поліестеровий тент дозволяє укрити від ультрафіолету або дощу територію площею до 16 квадратних метрів (п'ят 400x400 см).
Намет Easy Camp Tarp 4x4 не передбачає днища, що істотно спрощує установку і полегшує виріб (вага 3.6 кг). На поліестер нанесено поліуретанове покриття Hydrostatic Head, яке забезпечує непогану водонепроникність — до 3000 мм водного стовпа, так що матеріал не промокне при нетривалих дощів помірної інтенсивності. Шви тенту додатково герметизовані, є вогнетривка та сонцезахисна просочення.
Купити Easy Camp Tarp 4x4
Усі ціни 25 →Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey (120329) 928286 | 4 369 грн. |
Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey (120329) | 4 800 грн. |
Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey 928286 | 3 799 грн. |
Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey (120329) 928286 | 3 799 грн. |
Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey (120329) 928286 | 3 799 грн. |